o firmie

 

Myślimy innowacyjnie. Naszą misją jest dostarczanie produktów zaawansowanych technologicznie, które dzięki utrzymaniu konkurencyjnych cen, stają się powszechnie dostępne. Staramy się, aby oferowane przez nas  rozwiązania, znacząco wpływały na podniesienie komfortu życia.

 

Budzimy zaufanie. Przez blisko dziesięć lat działalności wypracowaliśmy pozycję solidnego partnera biznesowego. Współpracujemy z czołowymi producentami rozwiązań LED z dalekiego wschodu, gdzie znajduje się światowe centrum ich produkcji. Jako wyłączny importer w kraju, dostarczamy moduły LED koreańskiej firmy GOQ wytwarzanych przy użyciu komponentów Samsung. Uczymy się, i tak jak oni dbamy o jakość i precyzję wykonania. W naszym laboratorium fotometrii w Krakowie, testujemy wszystkie sprowadzone produkty, aby dzięki szczegółowej kontroli produkty, które trafią na rynek zachowały najwyższy poziom niezawodności.

 

Działamy globalnie. Nasze marki dostrzec można na półkach sklepowych w całej Europie. Dostarczamy systemy w aplikacjach dla branży oświetleniowej, budowlanej, meblarskiej wykończeniowej, reklamowej, motoryzacyjnej, sektora elektronicznego oraz dla odbiorców detalicznych.

 

Jedną z naszych najważniejszych wartości jest dostarczanie produktów podnoszących komfort życia. Produkowane przez nas profile aluminiowe wytwarzane są wyłącznie z polskich surowców, z czego jesteśmy dumni.

Wybiegamy w przyszłość. Cieszymy się, że z nami jesteś. 

zobacz produkty Przejdź do sklepu

o firmie

Działamy globalnie. Nasze marki dostrzec można na półkach sklepowych w całej Europie. Dostarczamy systemy w aplikacjach dla branży oświetleniowej, budowlanej, meblarskiej wykończeniowej, reklamowej, motoryzacyjnej, sektora elektronicznego oraz dla odbiorców detalicznych.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze moduły LED cieszą się zaufaniem wśród klientów w Polsce i za granicą. Ze szczególną uwagą i należytą starannością sprawdzamy każdy produkt aby spełniał wszystkie oczekiwania.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Swoją pozycję zbudowaliśmy dzięki dostarczaniu modułów LED najwyższej klasy.

 

informacje

 • Targi Światło 2023

  Serdecznie zapraszamy na 30 Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego które odbędą się w dniach 15-17 marca 2023.

 • Spotkajmy się na RemaDays 2019 w Warszawie!

  Targi branży reklamowej RemaDays Warsaw w dniach 13-15.02.2019! Na targach zaprezentujemy naszą markę modułów LED Samsung GOQ, w tym nowy moduł Samsung G-SPECTRUM. Zapraszamy - hala F, stoisko G12.

 • Targi reklamy RemaDays 2017 w Warszawie!

  W dniach 15-17.02 2017 odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. To jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie.Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 750 wystawców i 19 000 zwiedzających, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

 • Nowa strona WWW

  Z przyjemnością chcieliśmy poinformować Państwa o uruchomieniu nowej strony WWW GOQ-LED. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.