nasze moduły led (16)

Moduł LED koreańskiej firmy GOQ, bazuje na diodach LED firmy Samsung. Moduły GOQ to produkt specjalnie przystosowany do ciągłej pracy w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Moduły LED bazują na niezwykle dopracowanych parametrach technicznych. Wysoka wodoszczelność modułów GOQ LED o stopniu IP68, pozwoliła na zastosowanie ich jako główne źródło światła bannerów, kasetonów, liter blokowych w branży reklamowej. Moduł LED GOQ zbudowany jest na diodach w ilości od jednej do czterech sztuk. Dobór odpowiedniego modułu zależy głównie od tego w jakim stopniu ma być oświetlony kształt reklamy lub w jakiej odległości i z jaką intensywnością ma ona świecić. W ofercie znajdują się również moduły LED GOQ zbudowane na diodach RGB, które umożliwiają definiowanie kolorystyki reklamy za pomocą specjalnego sterownika. 

o firmie

Działamy globalnie. Nasze marki dostrzec można na półkach sklepowych w całej Europie. Dostarczamy systemy w aplikacjach dla branży oświetleniowej, budowlanej, meblarskiej wykończeniowej, reklamowej, motoryzacyjnej, sektora elektronicznego oraz dla odbiorców detalicznych.

 

informacje

  • Targi reklamy RemaDays 2017 w Warszawie!

    W dniach 15-17.02 2017 odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. To jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie.Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 750 wystawców i 19 000 zwiedzających, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

  • Nowa strona WWW

    Z przyjemnością chcieliśmy poinformować Państwa o uruchomieniu nowej strony WWW GOQ-LED. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.